Usługi geodezyjne

Firma Pryzmat świadczy usługi geodezyjne na terenie powiatów wołomińskiego, wyszkowskiego, węgrowskiego, mińskiego i pułtuskiego. Nasza firma uczestniczy w wielu projektach inwestycyjnych zarówno realizowanych przez firmy budowlane, deweloperów, jak również przez architektów oraz klientów indywidualnych.

Czym się zajmujemy?

Podejmujemy się wielu prac związanych z pomiarami geodezyjnymi. Wykonujemy prace o różnej skali, od całościowej obsługi dużych inwestycji budowlanych, po drobne zlecenia geodezyjne od prywatnych klientów.

Możecie u nas zlecić wykonanie map do celów projektowych, które są wymaganym załącznikiem dokumentacji sporządzanych podczas projektowania, budowy, remontu i utrzymania obiektów budowlanych, dla których jest wymagane uzyskanie pozwolenia na budowę. Wykonujemy inwentaryzacje powykonawcze. Po zakończeniu inwestycji geodeta nanosi inwestycję na mapę zasadniczą w celu zaznaczenia obiektu oraz sprawdzenia zgodności realizacji budowy z projektem. Przyjmujemy zlecenie na wykonanie inwentaryzacji budynku niezbędnej przy odbiorze budynku.

Jeśli rozpoczynacie budowę i chcecie zaznaczyć miejsce założenia inwestycji, to nasza firma podejmie się tyczenia budynków. Dokonamy pomiarów i zaznaczamy miejsce pod wykonanie fundamentów lub innych robót. Oferujemy również wykonywanie pomiarów kontrolnych podczas prowadzenia inwestycji. Wykonujemy usługę wznowienia granic, która polega na odnalezieniu na podstawie znaków, śladów granicznych i istniejącej dokumentów linii granicznych nieruchomości oraz zaznaczenie ich na gruncie w wyraźny sposób. Wykonujemy również pomiary powierzchni lokali użytkowych.

Podziały geodezyjne

Podejmujemy się wykonania podziałów geodezyjnych nieruchomości. Podział geodezyjny przeprowadza się w celu ewidencyjnego wyodrębnienia, w ramach jednej nieruchomości większej ilości działek gruntu, bez zmiany prawa własności. Jednak działki te mogą stać się przedmiotami obrotu na rynku nieruchomości. Wówczas spowoduje to wyodrębnienie się nowych nieruchomości na rzecz nowych właścicieli. Geodeta dokonuje podziału geodezyjnego nieruchomości i nanosi na mapę nową konfigurację geodezyjną działki.

Duża precyzja i sprawne działanie

Uważamy, że w pracy geodety największą wartością jest duża precyzja pomiarów i dokładność ich interpretacji. Dla klienta liczy się również rzetelność oraz terminowe realizowanie zleceń. Do naszych prac używamy wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, co pozwala na podejmowanie skomplikowanych pomiarów i sprawne wykonywanie czynności geodezyjnych.

Telefon

+48 511 692 055  

Email

geo_pryzmat@wp.pl

Adres

 

wyszków geodezja, podział nieruchomości, geodeta radzymin, geodeta marki, geodeta wołomin,  geodeta ząbki, powiat wołomin, mapa do celów projektowych, geodeta tłuszcz, geodeta wyszków, inwentaryzacja budynku, dobry geodeta, tyczenie budunku, tyczenie granic,tani geodeta, pryzmat geodezja, mapa do celów projektowych wyszków, geodezja radzymin, geodezja marki, podział nieruchomości, tyczenie działki, mapa do projektu, gedeta z wyszkowa, podział działki