Mapy do celów projektowych

Jeśli poszukujecie solidnych i fachowych usług geodezyjnych, to zapraszamy do firmy PRYZMAT. Podejmujemy się wielu prac wiązanych z pomiarami geodezyjnymi. Jako doświadczeni geodeci z wieloletnią praktyką wykonujemy niezbędne mapy do celów projektowych.

Czym jest mapa do celów projektowych?

Konieczność wykonywania map do celów projektowych definiuje rozporządzeniem Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa z dnia 21 lutego 1995 r. w sprawie rodzaju i zakresu opracowań geodezyjno-kartograficznych oraz czynności geodezyjnych. Mapa do celów projektowych jest niezbędna do wykonania projektu budowlanego każdej inwestycji wymagającej pozwolenia na budowę i przygotowuje się ją na podstawie mapy zasadniczej. Jest to opracowanie geodezyjno-kartograficzne wykonane na kopii mapy zasadniczej i stanowi ono część projektu budowy, remontu lub utrzymania obiektów budowlanych.

Mapy do celów projektowych uwzględnią rozgraniczenia terenów, linie zabudowy, osie ulic i dróg, usytuowania zieleni wysokiej oraz innych obiektów znajdujących się na danym terenie i wskazanych przez projektanta. Zapraszamy do naszej firmy geodezyjnej. Wykonamy dla Was mapy do celów projektowych zgodnie z zapotrzebowaniem szybko i dokładnie.

Telefon

+48 511 692 055  

Email

geo_pryzmat@wp.pl

Adres

 

wyszków geodezja, podział nieruchomości, geodeta radzymin, geodeta marki, geodeta wołomin,  geodeta ząbki, powiat wołomin, mapa do celów projektowych, geodeta tłuszcz, geodeta wyszków, inwentaryzacja budynku, dobry geodeta, tyczenie budunku, tyczenie granic,tani geodeta, pryzmat geodezja, mapa do celów projektowych wyszków, geodezja radzymin, geodezja marki, podział nieruchomości, tyczenie działki, mapa do projektu, gedeta z wyszkowa, podział działki